Otrzymuj pierwsza(y) informacje o nowościach i odbierz kod rabatowy na pierwsze zamówienie >>

Rozmiar

Więcej

Krój

Więcej

Materiał

Kolekcja

Więcej
Strona główna Wymiany i zwroty

Wymiana i zwroty

Zasady wymian I zwrotów w sklepie www.missliberte.com

 

Jeśli nasza bielizna w jakikolwiek sposób nie spełniła Twoich oczekiwań, masz możliwość wymiany lub zwrotu bez podawania przyczyny. W przypadku wymiany, nowy rozmiar wyślemy do Ciebie na nasz koszt.
Dokładne zasady dotyczące wymiany i zwrotów są opisane w Regulaminie Sklepu, akceptowanym w momencie dokonywania zamówienia.
Poniżej prezentujemy je w skrócie:

 

 1. Masz prawo do wymiany lub zwrotu zamówienia bez podania przyczyny. Wymiany lub zwrotu możesz dokonać w terminie 14 dni od daty otrzymania zamówienia.
 2. Wymianie lub zwrotowi podlega wyłącznie bielizna, która nie nosi żadnych znamion noszenia, posiada oryginalnie przymocowaną metkę i jest nieuszkodzona. Aby mieć możliwość wymiany lub zwrotu, ze względów higienicznych koniecznie przymierzaj majtki na cienką bieliznę, którą nosisz na co dzień.
 3. Aby dokonać wymiany lub zwrotu, wystarczy, że poinformujesz nas o tym drogą elektroniczną pisząc na adres hello@missliberte.com. W tytule maila podaj numer zamówienia oraz dopisek „WYMIANA” lub „ZWROT” – dzięki temu sprawnie przeprowadzimy wymianę/zwrot po odebraniu przesyłki. Możesz krótko opisać przyczynę wymiany/zwrotu – pomoże nam to w przyszłości lepiej dopasować bieliznę do Twoich potrzeb!
 4. Po wysłaniu informacji elektronicznej, odeślij bieliznę wraz z paragonem - możesz wykonać zwrot do paczkomatu InPost lub dowolnym kurierem.
  Dane do wysyłki paczkomatem: Paczkomat WAW59M (Puławska 2, Warszawa), e-mail: hello@missliberte.com, tel. 696 860 520.

  Dane do wysyłki kurierem: MISS LIBERTE, ul. Flory 7/3, 00-586 Warszawa, tel. 696 860 520.
  Z powodu pandemii COVID19 uprzejmie prosimy o nie nadawanie przesyłek zwrotnych tradycyjną pocztą - będzie nam trudniej je odebrać.
  Do odesłania zamówienia możesz użyć tego samego opakowania lub włożyć bieliznę do koperty bąbelkowej. Zrób to nie później niż 14 dni od poinformowania nas o chęci dokonania wymiany lub zwrotu. Koszty przesyłki zwrotnej są po Twojej stronie, ale w przypadku wymiany nowy rozmiar wyślemy do Ciebie bezpłatnie.
 5. WYMIANA: Aby zarezerwować nowy rozmiar i dokonać bezpłatnej wymiany, niezwłocznie po odesłaniu bielizny:
  a. Złóż w sklepie online nowe zamówienie na interesujący Cię rozmiar.
  b. W polu „uwagi do zamówienia” napisz „Wymiana zamówienia nr…. (tu numer poprzedniego zamówienia)”.
  c. W opcjach płatności wybierz „przelew tradycyjny”.
  d. Jeśli wymiany dokonujesz na ten sam model w innym rozmiarze, nie musisz opłacać przelewu – gdy otrzymamy przesyłkę z poprzednim rozmiarem, po prostu odeślemy do Ciebie nowy na nasz koszt. W ten sposób proces wymiany przeprowadzimy bezpłatnie.
  e. A jeśli wymiany dokonujesz na inny model, którego cena różni się od poprzedniego, poinformujemy Cię o wymaganej dopłacie lub zwrocie różnicy między cenami obu produktów.
  f. Uwaga: ważne, aby nowe zamówienie było przez Ciebie złożone po wysłaniu poprzedniego, tak aby wymiana przebiegła szybko i sprawnie.
 6. ZWROT: W przypadku zwrotu, zwrot środków na konto otrzymasz niezwłocznie po tym, jak otrzymamy przesyłkę i sprawdzimy, czy spełnia warunki zwrotu wskazane w pkt 2.
 7. Jeśli masz wątpliwości dotyczące właściwego rozmiaru, koniecznie przeczytaj opis przy produkcie oraz porównaj swoje wymiary z naszą tabelę rozmiarów. Jeśli kupujesz bieliznę na prezent i nie znasz rozmiaru, kilka przydatnych wskazówek znajdziesz tu.
This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.